hemşirelik lisans tamamlama ücretleri

Lisans Tamamlamada Yeni Ücretler...

SAĞLIK BAKANLIĞINDA
LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI KOORDİNATÖRLERİNİN TOPLANTISI YAPILDI

ÖĞRENCİ KATKI PAYI
14/12/2009 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan “Üniversitelerarası iletişim ve bilgi teknolojilerine dayalı uzaktan yükseköğretim yönetmeliği”nin 9. Maddesinde “Üniversitelerarası İletişim ve Bilgi Teknolojilerine Dayalı Uzaktan yükseköğretim ücretlidir. Üniversitelerin kendi bünyelerinde açacakları uzaktan yükseköğretim diploma programlarına kayıtlı öğrenciler için "İkinci Öğretim"

Lisans Tamamlamada Harç Ücretleri Taksitlendiriliyor:::!

Sağlık Sen İnternet sitesinden duyurulan habere göre üniversite yetkilileri ile yapılan görüşme neticesi lisans tamamlama harç ücretleri 10-12 taksitle ödenebilecek.İşte sitede yayınlanan haberi aynen aktarıyoruz...

Genel Merkezimizin YÖK’e ve üniversitelere yaptığı müracaattan sonra Erzurum Şubemiz de Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semih Diyarbakır ile yüksek harçları görüştü. Görüşmede, harç ücretinin 10 ya da 12 taksitle ödenmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

HEMŞİRELİK LİSANS TAMAMLAMA ÜCRETLERİ BELLİ OLDU!!!


LİNKLER: http://atauzem.atauni.edu.tr/Sayfalar/Default.aspx
http://194.27.49.22/atauzem/yy.aspx
Halen kamu veya özel sektörde çalışmakta olan hemşirelik bölümü/programı ön lisans mezunu hemşirelerin lisans tamamlama eğitimlerini gerçekleştirmek amacıyla Atatürk Üniversitesi ile Sağlık Bakanlığı arasında bir protokol yapılmış ve bu protokol YÖK tarafından onaylanmıştır.